Zostań prelegentem

Jaką prezentację planujesz w tym roku? A może chcesz poprowadzić warsztaty dla uczestników Wordcampa? Zapraszamy do składania swoich propozycji!

W trakcie tegorocznej konferencji odbędą się prezentacje w ramach trzech ścieżek. Dotyczą one zarówno prelekcji podczas konferencji jak i warsztatów.

  • Dla wszystkich – mogą się w niej pojawić przeróżne tematy – od prezentacji ewangelizacyjnych, przez doświadczenia osób pracujących w wolnym zawodzie, po najciekawsze przykłady użycia WordPressa w projektach, o których wam się nie śniło!
  • Dla programistów i koderów – sesja programistyczna skupiająca się na tematach technologicznych.
  • Dla blogerów – ścieżka skupiająca się głównie na użytkownikach WordPressa, blogerach jak i właścicielach stron. Tutaj poruszamy tematy użyteczności, dostępności, tworzenia treści itp.

Prowadząc prelekcję lub warsztaty podczas WordCampa masz satysfakcję z dzielenia się wiedzą, zdobywasz doświadczenie i promujesz siebie wśród specjalistów i osób zainteresowanych tworzeniem stron. Możesz nawiązać bezpośredni kontakt z gronem osób zajmujących się dziedzinami pokrewnymi i nawiązać współpracę lub rozwiać wątpliwości dotyczące problematycznych kwestii. Nie zwlekaj więc – jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia – zgłoś się!

Zgłoszenia prezentacji

Formularz zgłoszeniowy →

Zgłoszenia prezentacji przyjmujemy do 31 marca 2017 r.

Zgłoszenia warsztatów

Formularz zgłoszeniowy →

Zgłoszenia warsztatów przyjmujemy do 31 marca 2017 r.