Organizatorzy

Koordynator


Szymon Skulimowski

Wolny strzelec od WordPressa. Udziela się jako wolontariusz i pomaga rozwijać WordPressa oraz skupioną wokół niego społeczność. Organizator lokalnych spotkań WordUp Lublin, autor bloga WPNinja. W wolnym czasie pomaga rozwijać DomowejRoboty.

Organizatorzy


Maciej Swoboda

Zakochany w WordPressie od 2006 roku. Uwielbia prostotę i funkcjonalność, nie tylko w Internecie. Na co dzień zawodowo rozwija WP Deska, a prywatnie jeździ dużo na rowerze, podróżuje z żoną i piecze domowy chleb na zakwasie.

Magdalena Paciorek

WordPress freelancer. Współorganizatorka WordUp Poznań – lokalnych spotkań społeczności WordPressa. Częsta bywalczyni meetupów startupowo-technologicznych, na których występuje też czasem w roli prelegentki.

Mariusz Szatkowski

WordPress Developer, tworzy wielojęzykowe, responsywne witryny, sklepy internetowe oraz aplikacje mobilne, modyfikując frontend jak i backend serwisów pod indywidualne potrzeby klienta. Projektuje grafikę, mikroanimacje i architekturę informacji w witrynach, optymalizuje kod witryny pod SEO. Łata dziury w oprogramowaniu, zabezpiecza i naprawia serwisy www po włamaniach. Od 1996r. tworzy strony www i kampanie online, a od 2007 roku w ramach trojmiasto.us migruje i kastomizuje strony klientów do WordPressa, szkoli, doradza i optymalizuje nakłady inwestycyjne na nowoczesne rozwiązania komunikacyjne w marketingu internetowym.

Więcej: trojmiasto.us

Katarzyna Gajewska

W życiu zawodowym zajmuje się wspieraniem startupów i początkujących przedsiębiorców. Koordynatorka WordCamp Gdynia oraz WordUp Trójmiasto. Jest autorką bloga gajapisze.pl. Miłośniczka WordPressa oraz Gwiezdnych Wojen.

Kasia Aleszczyk

Niepoprawna optymistka zakochana w WordPressie od pierwszego wejrzenia. Od kilku lat podąża za swoimi marzeniami. Na co dzień pomaga (nie tylko) blogerom oswajać WordPressa na blogu KasiaAleszczyk.pl oraz prowadzi DarmoweMotywyWP.pl. Współorganizatorka spotkań WordUp Silesia i organizatorka warsztatów Silesian WordPress Training Day. Po nocach uwielbia czytać dobre kryminały.

Bartosz Kubisz

Na co dzień pracuje jako wolny strzelec. WordPressem interesuje się od jakiegoś czasu, urzekł go swoją popularnością i prostotą. Pasjonat nowych technologii. Lubi dobrą książkę oraz góry.

Anna Krzysiak

Z organizacji wydarzeń i eventów czerpie radość i energię, udziela się organizując lokalne wydarzenia Social Czwartki i LbnSocial. Zawsze uśmiechnięta i chętna do działania. Od niedawna sama działa i pisze w jakzorganizowac.com

Fascynują ją nowe media, kocha zwierzaki i jest twinsową mamą 🙂

Izabela Karkocha

Twórczyni marki kodografia.com. Front-end i WordPress developer. Z przyjemnością dzieli się wiedzą i doświadczeniem na spotkaniach takich jak Geek Girls Carrots, WordUp i inne. Wspiera lubelską społeczność, pomagając w organizacji cyklicznych wydarzeń: Social Czwartki, LbnSocial i Wordup Lublin.

Dariusz Raczkowski

Marketingowiec z zawodu, meloman z natury. Wychował się na rowerze, dlatego wolność jest dla niego jedną z najważniejszych wartości. Chłonie wszelkie nowości: technologiczne, designerskie, kulturalne i kulinarne. Uwielbia ludzi, bez nich świat nie był by taki ciekawy. Uwiecznia życie, ludzi, miejsca. Fotografia jest dla niego inspiracją. Podróże? Ucieka od mainstreamowych miejsc. Lubi odkrywać to, co nieodkryte.

Jego twórczość znajdziesz na profilu KochamLublin i Lublinmonoᴾᴴᴼᵀᴼ.

Mariusz Kiesiński

Front-end developer w see-me i wolontariusz na WordCamp Lublin. Interesuje się bezpieczeństwem w sieci, WordPressem i nowinkami technologicznymi. Po godzinach geek i miłośnik fantastyki.

Andrzej Kidaj

Grafik, poligraf, skończony DTPowiec, autor CMS-a Alib CyMeS, bloger i freelancer. Prowadzi Studio Graficzne Andy Design. Posiadacz pięknej żony, dwóch charakternych kotek i cudownej córki. Podobno ma poczucie humoru, ale złośliwi twierdzą, że to plotki i pomówienia. Otwarty na różne pomysły, zamknięty w sobie, ale jak się rozkręci to gaduła. Cynik i sceptyk – cokolwiek to znaczy. Pełno go w sieci: dużo bloguje graficznie i udziela się na Facebooku i na Instagramie.

Piotr Bielecki

Od prawie 10 lat zajmuje się tworzeniem stron WWW i aplikacji webowych. W swoich projektach najczęściej bazuje na WordPress, dzięki któremu może ograniczyć do minimum czas potrzebny na nudne kodowanie tych samych rzeczy i skoncentrować się bardziej na kwestiach UX i SEO. Obecnie pracuje jako web developer w Sii Polska oraz rozwija swoje autorskie motywy WordPress pod marką rocksite.pro. Aktywnie uczestniczy w wydarzeniach związanych ze społecznością WordPress pomagając w organizacji WordUp Lublin oraz WordCamp Lublin.

Jakub Milczarek

Miłośnik wszystkiego co związane ze sprawami użyteczności, a także specjalista z dziedziny fizykochemii kryminalistycznej. Stronami internetowymi zajmuje się od 1997 roku, a z samym WordPressem zaprzyjaźnił się już w 2007 roku. Miał zaszczyt być szefem organizacji pierwszej edycji WordCamp Polska w 2010 roku, a w latach 2010-2012 prowadził z sukcesami firmę WP-Expert, jest członkiem User Experience Professionals Association. Obecnie pracuje jako UX Specialist w OnTheGoSystems i na Politechnice Łódzkiej. W wolnych chwilach zdobywa Koronę Europy, poszukuje skrzynek OpenCaching i bloguje jako Lodzermensch.

Stanisław Skulimowski

Z zamiłowania grafik 2d i skryptowiec. Jest też wiceprezesem fundacji Lublin GameDev, zajmującej się budowaniem potencjału przemysłu kreatywnego w Lublinie i regionie. W wolnym czasie tworzy gry oparte na HTML5 i rysuje na live streamach. Na co dzień pracuje na Politechnice Lubelskiej na stanowisku naukowo-badawczym w Instytucie Informatyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

Wolontariusze