Zostań wolontariuszem i dołącz do ekipy WordCampa

Już w przyszłym tygodniu, w dniach 2-4 czerwca w Lublinie, odbędzie się największa polska konferencja poświęcona WordPressowi. Bierze w niej udział ponad 350 uczestników i 36 prelegentów. Poszukujemy obecnie wolontariuszy do zespołu WordCamp Lublin 2017, którzy wesprą organizację tego wyjątkowego wydarzenia!

Dlaczego warto zostać wolontariuszem?

Bycie wolontariuszem to doskonała okazja na zdobycie doświadczenia, nawiązanie znajomości z ciekawymi ludźmi, dobrą zabawę i poznanie polskiego środowiska WordPressowego od zaplecza. Wolontariat to szansa na poznanie własnych predyspozycji, nie tylko zawodowych, sprawdzenie się w nowych sytuacjach a także szansa na zrobienie czegoś pożytecznego. Może stać się początkiem kariery zawodowej lub sposobem na oderwanie od stałej pracy. Jeśli nie boisz się wyzwań – nie zwlekaj!

Kogo szukamy?

Wystarczy, że masz chęci, wolny czas, a weekend 3-4 czerwca spędzasz w Lublinie. Potrzebujemy osób do rejestracji uczestników, podawania mikrofonów podczas dyskusji, dekoracji przestrzeni i innych czynności organizacyjnych.

Co otrzymasz?

Sława, splendor, chwała, satysfakcja to tylko niektóre z wielu benefitów. Zyskasz wiedzę, doświadczenie, być może poznasz nowych przyjaciół. Będziesz częścią naszej ekipy! A do tego każdy wolontariusz i wolontariuszka otrzyma darmową wejściówkę na konferencję oraz zaproszenie na kolację dla gości specjalnych.

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu pod adresem:

Formularz zgłoszeniowy →

Dodaj komentarz