Krótko o WordCampie – Marcin Wolak

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości czy warto wybrać się na WordCamp w Lublinie – przestań. Ta konferencja to pewnik.

W mojej pracy na co dzień uzmysławiam moim klientom fakt, że WordPress przenika sieć Web, stając się często wyborem 1 zarówno w dziedzinie małego biznesu jak i enterprise. Dla mnie, jako głównego organizatora WordCampa w Krakowie, ta konferencja nie jest tylko miejscem wymiany wiedzy i nawiązywania kontaktów. Każdy WordCamp jest dorocznym świętem polskiej społeczności tego jakże elastycznego CMSa, na którym jesteśmy w stanie pokazać jego siłę i rosnący wpływ w sieci internetowej.

W tym roku, dzięki sprawności organizatorów z Lublina będziemy mogli cieszyć się co najmniej dwoma mistrzowskimi zmianami. Po pierwsze zmiana terminu z jesieni na przedsionek lata daje nam możliwość pełnego wykorzystania uroków Miasta Inspiracji. Po drugie – całość imprezy odbędzie się w jednym obiekcie, co dla mnie oznacza możliwość maksymalnej integracji z uczestnikami konferencji.

Także niezależnie od tego na jakim etapie swojej przygody z WordPressem jesteś – WordCamp Polska w Lublinie to miejscem w którym musisz się znaleźć!

Dodaj komentarz