Poprowadź warsztaty na WordCampie w Lublinie

Uczestnikom WordCamp Lublin, poza prelekcjami, integracją i Contributor Day chcemy zaproponować także udział w warsztatach. Jakich? To zależy tylko od Ciebie! Do 31 marca czekamy na zgłoszenia wszystkich osób, które podczas konferencji chcieliby poprowadzić ciekawy warsztat związany z tematyką WordPressową.

Warsztaty podczas polskiego WordCampa odbędą się pierwszy raz, dlatego szczególnie gorąco zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji. Ścieżki warsztatowe są zbieżne z prezentacjami (dla wszystkich, dla programistów i koderów, dla blogerów).

Prowadząc warsztaty podczas WordCampa zyskujesz doświadczenie, a także promujesz siebie wśród specjalistów i osób zainteresowanych tworzeniem stron internetowych. Możesz nawiązać bezpośredni kontakt z gronem osób zajmujących się dziedzinami pokrewnymi i nawiązać z nimi współpracę. Zweryfikujesz swoją wiedzę lub rozwiejesz wątpliwości dotyczące problematycznych kwestii. Nie zwlekaj więc – jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia i chcesz się tym podzielić z polską społecznością WordPressową – zgłoś się!

Zgłoś swoją propozycję warsztatów

Formularz zgłoszeniowy →

Zgłoszenia warsztatów przyjmujemy do 31 marca 2017 r.

Dodaj komentarz